ZÁKLADY - informace o létání s UAV - RC Drony

ZKUSTE NA TOMTO WEBU NAJÍT DŮMYSLNĚ UKRYTÝ SLEVOVÝ KÓD A ZÍSKEJTE PŘÍJEMNOU SLEVU
Váš nákup celkem:
Symboly vlajek
Ztmavení-02
Ztmavení-01
Přejít na obsah
PRAKTICKÁ DOPORUČENÍ
1)
Dokonale se seznamte s ovládáním letounu/dronu, ... podle návodu. Musíte po paměti vědět co kterým tlačítkem, pákovým ovladačem vydáváte za povel svému letounu. Jeden chybný pokyn může znamenat havárii nebo dokonce ztrátu letounu.
2)
3)
4)
Před každým vzletem se přesvědčte, že máte plně nabité zdroje elektrické energie a to jak v letounu, tak v ovladači.
Vyberte si vhodný prostor k létání v souladu s pravidly i v souladu s určením vašeho letounu. Než se svým letounem dokonale sžijete létejte nízko a na krátké vzdálenosti. Jen tak dokážete včas zareagovat.
Nepodceňte větrné počasí, nejlepších výsledků v letu dosáhnete při bezvětří. Mějte na paměti, že u země může být relativní bezvětří, ale 30 metrů nad povrchem země se vítr objevovat může.
5)
Nikdy nepřeceňujte své znalosti ani své schopnosti.
6)
I když celá řada dronů/letadel má od výrobce garantován dolet i na několik kilometrů, mějte na paměti, že dron musíte mít vždy v dohledu. Pokud dron ztratíte z dohledu ztrácíte možnost jej bezpečně ovládat.
INFOGRAFIKA
<
 
>
Zdroj infografiky: UCL
Všechny výrobky toho e-shopu jsou určeny pouze k rekreační použití. Nelegální úprava dronů/letadel je zakázána. Věnujte prosím také pozornost příslušným zákonům a nařízením o používání dronů/letadel ve vaší zemi/oblasti, abyste zajistili legální používání.
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Návrat na obsah